From the Blog

Najnowsza metoda na rynku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego urządzenia Laser Extend i substancji łączącej opatentowanej na cały świat, łączenia są dyskretne, antyalergiczne, odporne na ciepło i większość farb i kosmetyków, a także do czterech razy bardziej wytrzymałe niż łączenia keratynowe. Jest to jedyna metoda, w której łączenia są elstyczne i dopasowują się do kształtu głowy. Termoadhezyjne nanołączenia pozostają niewidoczne nawet w przypadku wykonania przedłużania w sekcjach głowy, gdzie wykonywanie tradycyjnych łączeń jest niewskazane (czubek głowy, krawędź linii włosów), bądź w przypadku odsłonięcia łączeń np.: przez wiatr.

Metoda szczególnie polecana dla osób wymagających maksymalnej dyskrecji łączeń, alergików i dla osób z cienkimi włosami. Łączenia są elastyczne, dopasowują się kształtem do kształtu głowy, dzięki czemu komfort noszenia jest ogromny.

Metoda najmniej obciążająca włosy – przy niewłaściwej pielęgnacji, bądź w przypadku nadmiernego szarpania włosów, włosy przedłużane zachowują się jak włosy z głowy – elastyczność łączeń powoduje naturalne wyczesywanie pojedynczych włosów z łączeń, a nie zsuwania całych pasm, jak w przypadku tradycyjnych metod, a dopiero w przypadku użycia siły zagrażającej cebulkom włosowym, uwalniają pasemko przedłużane.

Galeria Fryzur Da Vinci wykonuje zabiegi wyłącznie na włosach najwyższej jakości, najlepiej dopasowanych do urody i struktury włosów Polek – włosach słowiańskich lub włosach dziewiczych.

Włosy słowiańskie

Włosy najwyżej cenione na całym świecie za swoją miękkość, jedwabisty połysk i gładką strukturę. Włosy słowiańskie są jakościowo porównywalne z włosami dziewiczymi, ale dostępne w większym zakresie kolorystycznym – włosy są sortowane i ujednolicane kolorystycznie, poddawane lekkiej obróbce. Włosy bardzo dobre gatunkowo tzw. REMY, czyli cięte zgodnie z kierunkiem łuski, co zapobiega ich plątaniu, są miękkie, farbowane w trakcie obróbki na około 30 kolorów. Duża gama kolorystyczna sprawia, że są one najpopularniejsze.

Włosy dziewicze

Dla najbardziej wymagających Klientów, w naszym salonie, posiadamy na sprzedaż komplety włosów dziewiczych, czyli włosów ciętych z głów dzieci, nigdy nie farbowane, zdrowe, lśniące, z łuską włosową zachowaną w 100%. Włosy dziewicze są indywidualnie przygotowywane dla danej osoby. Dzięki najlepszemu dopasowaniu, najmniejszej ingerencji we włosy przygotowywane do przedłużania, włosy dziewicze można nosić najdłużej i są najbardziej cenione za miękkość, połysk i trwałość. Cena przedłużania włosów lub zagęszczania włosów na włosach dziewiczych jest ustalana indywidualnie, w zależności od wybranego kompletu włosów naturalnych.

 

Comments are closed.