Umów wizytę

home salon & zespół

Salon & Zespół

Galeria Fryzur DaVinci to naprawdę wyjątkowa przestrzeń. Nie działamy jak typowe salony fryzjerskie – w stworzonym przez nas miejscu dbamy zarówno o fryzury damskie i męskie, wkładając wiele w pracę masę serca, pracy i doświadczenia. To, co nas wyróżnia to profesjonalizm i wysoki poziom obsługi. Każdego klienta salonu traktujemy indywidualnie, pomagamy i doradzamy w doborze odpowiedniej fryzury. Dbamy także o pozytywną atmosferę, a nastrojowa muzyka w tle pozwala klientom w pełni zrelaksować się w naszym przytulnym i eleganckim wnętrzu.

Nazwa salonu również nie jest przypadkowa. Iza, właścicielka naszej Galerii Fryzur, inspirację życiową czerpie od znanego artysty Leonarda Da Vinci. To właśnie dzięki niemu i jego wielkiemu talentowi powstała nazwa Galerii Fryzur DaVinci.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całym Zespołem Galerii Fryzur DaVinci.

Salon Da Vinci

Iza

fryzjer, właściciel

Wiktoria

podolog/manicurzystka

Kasia

fryzjer

Kasia

kosmetyczka

Play

Pasja, z jaką pracujemy…

Skontaktuj się z nami
& zarezerwuj wizytę w salonie

Kontakt

Zarezerwuj wizytę

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, a ich administratorem będzie Galeria Fryzur "DA VINCI" Izabela Wizła prowadząca działalność pod adresem ul. Romualda Traugutta nr 38B, 61-514 Poznań, NIP: 7822063964. Szczegóły: polityka prywatności.

os. Traugutta 38B, 61-514 Poznań
(wejście od ul. Rolnej)
pon.- pt.: 09:00 - 20:00,
sob.: 08:00 - 14:00
Zamów i zarezerwuj wizytę!
+48 730 800 112
Call Now Button