Fryzjerstwo

                                                                                                  ZABIEGI SPA – na lepsze samopoczucie a przede wszystkim

                                                                                                                 PIĘKNY WYGLĄD TWOICH WŁOSÓW !!!

Zabiegi Hair Spa – obejmują masaż skóry głowy z wprowadzeniem w strukturę włosów środków intensywnie regenerujących lub leczniczych dobranych odpowiednio do rodzaju włosów lub schorzenia. Relaksujący masaż skóry głowy z zastosowaniem 9 technik pobudza ukrwienie w naczyniach krwionośnych, dzięki czemu dotlenia się cebulki włosowe i pobudza przemianę materii na poziomie komórkowym, wspomaga działanie zastosowanych na włosy i skórę głowy kuracji oraz likwiduje napięcie skóry, dając uczucie odprężenia. Do zabiegów wykorzystuje się bogate w ceramidy ampułki, maski i olejki, które intensywnie regenerują włosy lub leczą schorzenia przy udziale urządzenia MIKRO MISTI ultradźwięki

Nowoczesne urządzenie stosowane w ekskluzywnych salonach fryzjerskich , służy do zabiegów regeneracji i pielęgnacji włosów oraz skóry głowy.

Dzięki połączeniu delikatnej mikro mgiełki oraz jonizacji proces pielęgnacja włosów jest efektowny i skuteczny a wprowadzane w ten sposób kosmetyki dają niesamowite efekty.

Cechy szczególne:

– zaawansowana technologia gwarantuje uzyskanie rewelacyjnych efektów przywracających naturalny blask i witalność włosów

– ultradźwiękowe urządzenie wytwarza zjonizowaną mikro mgłę, która wspomaga wnikanie produktów pielęgnacyjnych do wnętrza włosów lub skóry głowy.

– zakres temperatur mgły: od temperatury pokojowej do 60° C

– 4 zakresy stopnia nawilżenia

– funkcja COOLING: chłodzenie włosów po zabiegu w celu domknięcia łusek włosów i utrwalenie procesu pielęgnacji

– funkcja OZON: dezynfekcja i oczyszczenie skóry głowy i włosów po zabiegach chemicznych, wspomaga ukrwienie skóry głowy, stymuluje wzrost włosów.

– w pełni z automatyzowane funkcjonowanie urządzenia powoduje iż użytkowanie nawilżacza jest bardzo łatwe. 3 programy automatyczne. Funkcje manualnych ustawień.

Ultradźwiękowa Mgła = mikro mgła z wysokim współczynnikiem przenikania

Technologia Ultradźwiękowej mgły jest wykorzystywana przez do wytwarzania ogromnej ilości jonów ujemnych i mikrocząsteczek mgły.

Rozmiar cząsteczek mgły waha się od 1 do 10 µm (mikrometr) i są mniejsze od regularnych cząsteczek pary wodnej generowanej przez technologie stałej pary wodnej.

Małe cząsteczki mgły wodnej z łatwością przenikają przez pory w głąb skóry i do wnętrza włosów. Dzięki dużej ilości jonów ujemnych i wilgoci, skóra i włosy staje się odświeżone i odpowiednio nawilżone. Równocześnie, zabieg ułatwia wchłanianie przez skórę i włosy, minerałów, witamin i składników zawartych w stosowanych produktach kosmetycznych przywracając im naturalny blask i nawilżenie. Urządzenie jest niezastąpione we wspomaganiu zabiegów regenerujących, ponieważ potęguje efekt użytych odżywek, ampułek regeneracyjnych czy masek na włosy. Ultradźwięki emitują wilgotne ciepło z mgiełką, pod wypływem której łuski włosów zostają rozchylone, a składniki odżywcze zawarte w tych kosmetykach wnikają wraz z parą wodną i ozonem w głębokie warstwy łodygi włosowej, powodując ich odżywienie i nawilżenie. Po zabiegu włosy stają się niesamowicie lśniące, elastyczne, sprężyste i silne, co znakomicie ułatwia codzienną pielęgnację, rozczesywanie

                                                                                     OPIS ZABIEGÓW- TERMINOLOGIA FRYZJERSKA

Strzyżenie kreatywne – tworzenie fryzury dopasowanej do życzeń i typu urody klienta z wdrożeniem nowatorskiego pomysłu oraz z zastosowaniem nowoczesnych metod i technik strzyżenia dających niepowtarzalne rezultaty w postaci całkiem nowej żywej fryzury, będącej odzwierciedleniem aktualnych trendów mody.

Każde strzyżenie poprzedza konsultacja z klientem w celu poznania jego życzeń oraz diagnoza stanu włosów, kształtu głowy i twarzy.

Masaż skóry głowy – biolage – relaksujący masaż skóry głowy z zastosowaniem 9 technik masażu i szamponu z odżywką intensywnie pielęgnujących .

Baleyage-2 kolorypasemka wykonuje się na całym poroście w dwóch kolorach. Pozostałe włosy mogą pozostać w naturalnym kolorze lub używamy trzeciej farby.

Dekoloryzacja – zabieg wstępny wykonywany przed farbowaniem włosów, pozwalający na uzyskanie pożądanego koloru bez względu na wyjściowy kolor włosów. Celem dekoloryzacji jest odbarwienie włosów, czyli usunięcie z włosów wcześniej farbowanych barwników, które uniemożliwiają koloryzację na żądany kolor.

Pigmentacja – zabieg wstępny wykonywany przed farbowaniem włosów, pozwalający na uzyskanie pożądanego koloru bez względu na wyjściowy kolor włosów. Celem pigmentacji jest wprowadzenie do włosów brakujących barwników

Koloryzacja trwała – trwała zmiana koloru włosów, przy zastosowaniu tradycyjnych i nowoczesnych technik aplikacji produktu na określone partie lub całą długość włosów. Proces barwienia dbywa się przy użyciu trwałych preparatów fryzjerskich i oxydantów o stężeniu odpowiednio dobranym do zamierzonego efektu końcowego. Związki zawarte w profesjonalnych farbach do włosów trwale wnikają do wnętrza włosa, łącząc się z jego strukturą i zabarwiają włos na określony kolor. Trwałe farbowanie daje możliwość nieograniczonych kombinacji kolorystycznych i 100% pokrycia siwych włosów.Każdą koloryzację poprzedza wnikliwa diagnoza włosów oraz konsultacje, podczas których w drodze wywiadu ustala się oczekiwany przez klienta efekt koloryzacji, sprawdza się naturalną bazę włosów, ustala % siwych włosów i naturalny odrost. Ocenia się stan włosów oraz kolor na długościach i ich końcach. Przeprowadza się analizę kolorystyczną typu urody klienta i jego włosów z uwzględnieniem oczekiwań i możliwości kolorystycznych oraz proponuje kolor i odcień docelowy. W zależności od potrzeb w niektórych przypadkach wykonuje się pigmentację lub dekoloryzację

Ochrona włosów po koloryzacji obejmuje zastosowanie odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych tj. odżywki, maski do włosów utrwalających barwę włosa i połysk.

Koloryzacja pielęgnacyjna– półtrwała zmiana koloru włosów, ukierunkowana na tonowanie naturalnego koloru w celu jego odświeżenia, wyrównania, nadania bardziej modnego i interesującego odcienia, ożywienia koloru i nadania blasku, pokrycia siwych włosów lub nadania włosom rozjaśnionym pastelowych odcieni. Do zabiegu stosuje się preparaty jednocześnie barwiące i

Stylizacja wieczorowa-upięcie– charakteryzuje się wyraźnie wyczesanymi włosami i stylizacją przy pomocy różnego sprzętu i różnych produktów. Linie i kształty takiej fryzury zachowują prostotę fryzur klasycznych wyrażających się w elegancji i kolorze, które stanowią podstawę tego typu uczesania. Długie włosy są zawsze upięte i zbudowane w zwartej formie, natomiast krótkie maja mocno podkreśloną fakturę, teksturę i kolor. Mogą występować elementy tapirowania.

Stylizacja koktajlowa– posiada cechy stylizacji przy średnim stopniu utrwalenia. Przy włosach krótkich wyraźnie podkreśla się poszczególne kosmyki, przy włosach długich i średnio-długich pozostawia się je uczesane, spina, związuje czy upina w klasyczny kok i dodatkowo utrwala preparatem usztywniającym fryzurę

Modelowanie – modelowanie suszarką ręczną pozwala na uzyskanie loków, fal oraz uczesania zupełnie gładkiego. Zależnie od długości włosów i planowanej fryzury stosujemy: modelowanie włosów od nasady – dla podkreślenia pewnych partii fryzury, modelowanie włosów na całej długości – w celu wygładzenia i wyciągnięcia włosów, ułożenia loków lub podwinięcia włosów, nawijane na szczotkę włosy są jednocześnie suszone i modelowane, modelowanie włosów w celu nadania im dynamiki i objętości.Cały proces ma na celu uczesanie włosów w taki sposób, aby nie uszkodzić ich zewnętrznej warstwy.

Trwała ondulacja– trwała zmian kształtu włosa, która dotyczy zmiany włosów prostych w loki lub fale, a kędzierzawych w proste. Celem trwałej ondulacji może być zatem zwiększenie objętości formy, zmniejszenie objętości włosów oraz zwiększenie podatności włosów na układanie. Zabieg odbywa się z udziałem dwóch czynników: mechanicznego – naciągania i nawijania oraz chemicznego – działania płynu redukującego i utrwalacza. Nie wykonuje się zabiegu trwałej ondulacji i koloryzacji podczas jednej wizyty, zaleca się przynajmniej kilka dni przerwy miedzy zabiegami.

Odsiwianie włosów- Zabieg odsiwiania jest alternatywnym (a dla mężczyzn o wiele efektywniejszym) sposobem tuszowania siwizny. Preparaty stosowane w tym celu wnikają do wnętrza włosa i reagują z tlenem zawartym w powietrzu. W wyniku tego utleniania tworzą się pigmenty identyczne z naturalnymi, a włosy stopniowo odzyskują naturalny kolor. Odrosty nie są tak widoczne jak w przypadku farbowania, a dodatkowo – co kilka tygodni można zabarwić odrastające siwe części włosów. Efekt jest bardzo naturalny. Zabieg odsiwiania wykonany w profesjonalnym salonie fryzjerskim Galerii Fryzur Da Vinci z pewnością będzie najlepszym rozwiązaniem dla panów, którzy chcą wrócić do swojego naturalnego koloru, a przy okazji ukształtować fryzurę

 

 

men 1 men 2 _534d6d358d051pani Agnieszka metamorfoza metamorfoza 2 metamorfoza 1 Pani Halinka przed_2 te IMG_8778 IMG_8799 art do gazety IMG_9931 IMG_0024 12 przed po IMG_0087 13 9 ślubna dla Halinki

Comments are closed.