Fryzjer stylista – damski i męski

Salon fryzjerski Galeria Fryzur Da Vinci w Poznaniu oferuje pełną gamę profesjonalnych usług fryzjerskich. Wysokie kwalifikacje naszych fryzjerów stylistów gwarantują, że wszystkie zabiegi są w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet i mężczyzn. Z myślą o naszych klientach wybraliśmy dogodną lokalizację salonu na terenie miasta Poznań (w pobliżu takich dzielnic, jak Wilda oraz Grunwald), która zapewnia bezproblemowy dojazd praktycznie z każdej części stolicy Wielkopolski.

Oferta naszego salonu obejmuje między innymi unikatowe zabiegi Hair Spa, które pozwalają na głęboką regenerację włosów. Dobry fryzjer specjalnie dla Państwa dobierze odpowiedni produkt spośród skoncentrowanych preparatów o zróżnicowanych konsystencjach oraz stopniach odżywienia, aby włosy mogły nabrać zdrowego blasku i naturalnej miękkości. W ramach tego typu zabiegów nasi fryzjerzy wykonują profesjonalny masaż skóry głowy z zastosowaniem różnorodnych technik, który ma na celu stymulację ukrwienia w naczyniach krwionośnych, dotlenienie cebulek włosowych i pobudzenie przemiany materii na poziomie komórkowym. Terapie są przeprowadzane przy użyciu ampułek, olejków oraz masek bogatych w ceramidy, intensywnie regenerujących suche i zniszczone włosy.


dobry fryzjer poznań

fryzjer stylista poznań


Zabiegi Hair Spa w naszym salonie fryzjerskim są realizowane przy użyciu zaawansowanego technologicznie urządzenia MicroMist, które, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje mgłę wodną wytworzoną poprzez fale ultradźwiękowe. Dzięki połączeniu delikatnej mikro mgiełki oraz procesowi jonizacji, proces pielęgnacji włosów jest wyjątkowo skuteczny, a przeprowadzane w ten sposób kuracje dają spektakularne efekty.

Cechy charakterystyczne urządzenia MicroMist:

 • cztery zakresy stopnia nawilżenia,
 • szeroki zakres temperatur mgły: od temperatury pokojowej do 60° C,
 • funkcja COOLING umożliwiająca chłodzenie włosów po zabiegu, aby domknąć łuski kosmyków i utrwalić proces pielęgnacji,
 • funkcja OZON stworzona z myślą o dezynfekcji i oczyszczeniu skóry głowy oraz włosów po zabiegach chemicznych, stymuluje wzrost włosów,
 • zautomatyzowane funkcjonowanie urządzenia powoduje, że jego obsługa oraz użytkowanie są bardzo łatwe. MicroMist posiada trzy automatyczne programy i daje możliwość manualnych ustawień.

Urządzenie MicroMist jest wykorzystywane w naszym salonie przez fryzjerów damskich i męskich przede wszystkim we wspomaganiu zabiegów regenerujących, gdyż w skuteczny sposób potęguje rezultat użytych ampułek, odżywek oraz masek na włosy. Rozmiar cząsteczek mgły wynosi od 1 do 10 mikrometrów, co oznacza, iż są one znacznie mniejsze od regularnych cząstek pary wodnej. W przeciwieństwie do konwencjonalnych urządzeń podgrzewających wodę do temperatury 100° C, MicroMist nie powoduje szkody dla włosów, ale skutecznie je regeneruje. Jednocześnie, zabieg ułatwia wchłaniania przez skórę i włosy cennych minerałów, witamin oraz składników odżywczych zawartych w produktach kosmetycznych nakładanych przez fryzjera, w celu przywrócenia kosmykom naturalnego blasku i nawilżenia.

Poza kuracjami regenerującymi Hair Spa, każdy nasz fryzjer wykona dla Państwa:

 • Strzyżenie kreatywne – ma na celu prawidłowe i jak najbardziej trafne dobranie formy strzyżenia do indywidualnych cech klienta z uwzględnieniem budowy głowy, kształtu twarzy, ilości włosów, a także aktualnie obowiązujących trendów fryzjerskich. Stylista fryzur rozpoczyna swoją pracę od przeprowadzenia konsultacji z klientem, mającej na celu poznanie jego oczekiwań oraz wymagań.
 • Masaż skóry głowy biolage – każdy zabieg tego typu bazuje na relaksującym masażu skóry głowy różnymi technikami, z użyciem intensywnie pielęgnującego szamponu oraz odżywki.
 • Baleyage-2 kolory – fryzjer wykonuje pasemka na porostach w dwóch kolorach. Włosy mogą pozostać w naturalnym kolorze bądź zostać zafarbowane farbą w trzecim odcieniu.
 • Dekoloryzacja włosów – jest to zabieg wstępny przeprowadzany przed farbowaniem włosów, który daje możliwość uzyskania pożądanego odcienia bez względu na kolor wyjściowy. Dekoloryzacja ma na celu przede wszystkim odbarwienie włosów, a więc usunięcie wcześniej nałożonych barwników, uniemożliwiających koloryzację na dany kolor.
 • Pigmentacja – to zabieg wykonywany przez fryzjera przed farbowaniem włosów, który ma na celu wprowadzenie do włosów brakujących barwników. Pigmentacja może być przeprowadzana między innymi w sytuacjach, gdy chcemy wykonać trwałe przyciemnienie włosów siwych lub rozjaśnionych.
 • Koloryzacja trwała – trwała zmiana koloru jest wykonywana w naszym salonie fryzjerskim przy zastosowaniu zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych technik aplikacji produktu na wybrane partie włosów bądź na całą ich długość. Fryzjer damski lub męski dobiera preparaty o odpowiednim stężeniu do zamierzonego efektu finalnego, których składniki po nałożeniu wnikają w głąb włosów, łącząc się z ich strukturą
  i powodując zabarwienie na pożądany kolor. Koloryzacja trwała daje nieograniczone możliwości kolorystyczne, również w przypadku siwych włosów. Każdy tego typu zabieg dobry fryzjer poprzedza wnikliwą diagnozą oraz konsultacją z klientem,w czasie której jest sprawdzana między innymi naturalna baza włosów, a także oceniany jest ich stan. W zależności od potrzeb, fryzjer może przed koloryzacją zalecić wykonanie dekoloryzacji lub pigmentacji.
 • Koloryzacja pielęgnacyjna – to zabieg polegający na półtrwałej zmianie koloru włosów, który na ogół jest ukierunkowany na tonowanie naturalnej barwy kosmyków,w celu jej odświeżenia oraz wyrównania. Koloryzacja pielęgnacyjna umożliwia nadanie włosom bardziej wyrazistego odcienia, ale jest także prostym sposobem na pokrycie siwych włosów.
 • Trwała ondulacja – pozwala na trwałą zmianę kształtu włosów: prostych w loki lub fale, natomiast kręconych w proste. Celem zabiegu może być zarówno zwiększenie objętości formy, jak również wzrost podatności włosów na układanie. Fryzjer może przeprowadzić trwałą ondulację z udziałem mechanicznego naciągania i nawijania bądź chemicznego działania płynu redukującego i utrwalacza.
 • Modelowanie – przy użyciu suszarki ręcznej pozwala na uzyskanie loków, fal bądź uczesania zupełnie gładkiego. W zależności od długości włosów oraz zaplanowanej fryzury, nasz stylista fryzur może zaproponować modelowanie włosów od nasady (w celu podkreślenia niektórych partii uczesania) bądź na całej długości włosów (aby wygładzić i wyciągnąć kosmyki, podwinąć je lub ułożyć loki).
 • Stylizacja wieczorowa-upięcie – wyróżnia się starannie wyczesanymi włosami i stylizacją wykonaną przy pomocy różnorodnych sprzętów i produktów kosmetycznych. Upięcie wieczorowe z reguły zachowuje kształt i prostotę fryzur klasycznych, niekiedy może posiadać elementy tapirowania. Nasz fryzjer stylista wykonuje upięcia zarówno z włosów długich, jak i stylizacje z włosów krótkich.
 • Stylizacja koktajlowa – charakteryzuje się średnim stopniem utrwalenia i może być wykonywana przez fryzjera zarówno na krótkich, jak i na długich kosmykach. Przy włosach krótkich podkreśla się poszczególne pasma, natomiast przy włosach długich oraz średnich pozostawia się je uczesane lub spięte, przy dodatkowym utrwaleniu preparatem usztywniającym fryzurę.
 • Odsiwianie włosów – to zabieg, który może stanowić doskonałą alternatywę dla osób chcących skutecznie zatuszować swoją siwiznę. W naszym salonie odsiwianie włosów wykonuje zarówno fryzjer męski, jak i damski, wykorzystując w tym celu preparaty wnikające w głąb struktury włosów i reagujące z tlenem zawartym w powietrzu.
  W ten sposób tworzą się pigmenty zbliżone do naturalnych, a włosy stopniowo odzyskują swój naturalny koloryt. Dużą zaletą tego typu zabiegu jest fakt, że odrosty nie są tak widoczne jak w przypadku trwałej koloryzacji, a co więcej, co kilka tygodni kurację można powtórzyć, zabarwiając odrastające siwe części włosów.

Od początku naszej działalności stawiamy na kreatywność, jakość i efektywność wszystkich wykonywanych usług fryzjerskich. Umawiając się na wizytę w naszym salonie, możesz mieć pewność, że obsłuży Cię najlepszy fryzjer w Poznaniu.

Comments are closed.