Umów wizytę

home Dekoloryzacja

Dekoloryzacja

Dekoloryzacja włosów – Poznań

Dekoloryzacja polega na usunięciu z włosów niechcianego, sztucznego, ciemnego barwnika wprowadzonego poprzez wcześniejsze koloryzacje włosów. Przystępując do dekoloryzacji, należy pamiętać, aby włosy były w dobrej kondycji. Zabieg nie zniszczy ich struktury, ale może je osłabić. Należy poinformować fryzjera o wszystkich wcześniejszych koloryzacjach oraz udzielić dokładnych informacji na temat farb, które używane były do farbowania (specjalistyczne, fryzjerskie, drogeryjne).

Ile czasu trwa zabieg dekoloryzacji włosów?

Czas trwania usługi uzależniony jest od wielu czynników:

W związku z tym, że dekoloryzacja może osłabić i wysuszyć włosy, nasi styliści zawsze podkreślają, jak ważna jest późniejsza pielęgnacja, np. poprzez regularne używanie masek peptydowych oraz keratynowych. Dodatkowo zaproponują adekwatne do stanu włosów profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne w salonie.

Dekoloryzacja włosów w naszym salonie w Poznaniu – krok po kroku

Zabieg dekoloryzacji włosów w naszym salonie w Poznaniu składa się z elementów takich jak:

Przejście przez kolejne kroki to gwarancja kompleksowej odnowy.

Galeria Fryzur Da Vinci w Poznaniu zaprasza na dekoloryzację włosów i nie tylko

Galeria Fryzur Da Vinci znajdująca się pod adresem os. Traugutta 38B w Poznaniu to więcej niż zwykły salon fryzjerski. W pracującym tu zespole mamy specjalistów od fryzjerstwa, wizażu czy podologii, dzięki czemu możemy proponować wiele różnorodnych zabiegów w celu poprawy urody. Jeśli potrzebujesz dekoloryzacji i chcesz mieć pewność, że Twoje włosy będą znów prezentować się pięknie – wybierz nasze usługi!

Sprawdź również: Doczepianie włosów Poznań

Skontaktuj się z nami
& zarezerwuj wizytę w salonie +48 730 800 112

Kontakt

Zarezerwuj wizytę

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, a ich administratorem będzie Galeria Fryzur "DA VINCI" Izabela Wizła prowadząca działalność pod adresem ul. Romualda Traugutta nr 38B, 61-514 Poznań, NIP: 7822063964. Szczegóły: polityka prywatności.

os. Traugutta 38B, 61-514 Poznań
(wejście od ul. Rolnej)
pon.- pt.: 09:00 - 20:00,
sob.: 08:00 - 14:00
Zamów i zarezerwuj wizytę!
+48 730 800 112
Call Now Button