Umów wizytę

home Odbudowa włosów Fibre clinix

Odbudowa włosów Fibre clinix

Zabiegi regeneracyjne na włosy

Tylko odpowiednie zabiegi regeneracyjne na włosy są w stanie pomóc zniszczonym pasmom. Odbudowa włosów Fibre clinix dzięki właściwie dobranym boosterom sprawia, że fryzjer jest w stanie spersonalizować maskę tak, aby wyeliminować problemy związane z fryzurą. Możemy zaproponować następujące efekty:

Dzięki nowym technologiom zastosowanym w tym produkcie włosy zwiększają swoją elastyczność i sprężystość, a w efekcie są bardziej wytrzymałe.

Fibre clinix – krok po kroku

Odbudowa włosów Fibre clinix obejmuje etapy takie jak:

Fibre clinix należy do regeneracyjnych zabiegów na włosy, dzięki którym pasma odzyskują swoją wcześniejszą strukturę i wytrzymałość. Zyskują również piękny połysk. Stają się też łatwiejsze do uczesania, a także możliwe do ułożenia w nawet najbardziej skomplikowane fryzury. Spersonalizowana pielęgnacja za pomocą boosterów sprawia, że da się dobrać odpowiedni produkt do każdego rodzaju zniszczonych włosów.

Odbudowa włosów po rozjaśnianiu lub innych zabiegach

Po rozjaśnianiu, farbowaniu, częstym suszeniu gorącym powietrzem z suszarki lub stylizowaniu za pomocą lokówki albo prostownicy pasma mogą stać się suche, kruche oraz łamliwe. Regeneracyjne zabiegi na włosy ułatwiają odbudowę, a także odpowiednią pielęgnację zniszczonych kosmyków. Zapraszamy do wizyty w naszym salonie, gdzie podczas konsultacji wykwalifikowany i doświadczony fryzjer oceni, czy potrzebujesz Fibre clinix lub innego profesjonalnego sposobu na regenerację fryzury.

Sprawdź również: Przedłużanie włosów metodą szycia Poznań

Skontaktuj się z nami
& zarezerwuj wizytę w salonie +48 730 800 112

Kontakt

Zarezerwuj wizytę

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, a ich administratorem będzie Galeria Fryzur "DA VINCI" Izabela Wizła prowadząca działalność pod adresem ul. Romualda Traugutta nr 38B, 61-514 Poznań, NIP: 7822063964. Szczegóły: polityka prywatności.

os. Traugutta 38B, 61-514 Poznań
(wejście od ul. Rolnej)
pon.- pt.: 09:00 - 20:00,
sob.: 08:00 - 14:00
Zamów i zarezerwuj wizytę!
+48 730 800 112