Przedłużanie włosów sew-in

Metoda szycia „sew-in” z wykorzystaniem techniki splotu mikro ringami to jedna z najbezpieczniejszych opcji przedłużania włosów. Pozwala na efektywne i delikatne zwiększenie długości oraz objętości włosów, minimalizując jednocześnie ryzyko ich uszkodzenia.

Jak to działa?


W metodzie tej, fryzjer tworzy delikatny splot na głowie, używając mikro ringów, które stanowią punkty zaczepienia dla pasm włosów szytych na taśmach. Ta unikalna technika, nazywana także „rusztowaniem”, pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru pasm, dzięki czemu naturalne włosy nie są obciążone. Szerokie pasma włosów przytwierdzane w ten sposób zapewniają naturalny wygląd i komfort noszenia.

Bezpieczeństwo i komfort:


Jedną z głównych zalet metody „sew-in” jest to, że nie naraża ona naturalnych włosów na wyrywanie czy uszkodzenia związane z cebulkami. Mikro ringi stanowią bezpieczny punkt zaczepienia, który nie wywiera nadmiernego nacisku na włosy. Dzięki temu, przedłużone włosy mogą być noszone i pielęgnowane tak samo jak naturalne – można je myć, suszyć suszarką i stylizować według uznania.

Trwałość efektu:


Efekt przedłużania metodą „sew-in” utrzymuje się od 6 do 8 tygodni, w zależności od tempa wzrostu własnych włosów. Po tym czasie zaleca się wizytę u fryzjera w celu korekty, co pozwala na dalsze bezpieczne i efektowne noszenie przedłużonych włosów.

Metoda szycia „sew-in” z użyciem mikro ringów to doskonały wybór dla osób szukających trwałego i bezpiecznego rozwiązania, które pozwoli cieszyć się pięknymi, długimi włosami bez obciążania i uszkadzania naturalnej fryzury.

Opinie o nas:

Maria Dobicka-Majorowicz
Maria Dobicka-Majorowicz
2024-02-23
Jak zwykle- super.Polecam
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska
2024-02-22
Polecam salon jesteśmy wierna klientka od kilku lat i zawsze jestem zadowolona , przemiła rodzinna atmosfera , przepyszna kawa i profesjonalizm polecam
MARZENA war
MARZENA war
2024-02-21
Bardzo dobry fryzjer obsługa i cena za wizytę bardzo niska i dobra polecam
Dorota S
Dorota S
2024-02-21
Super jestem klientka od wielu lat bardzo lubię tu przyjeżdżać zWroclawia zapraszam wszystkich niech tu wstępują
Hanna Kawecka
Hanna Kawecka
2024-02-19
Jest super, wyszłam kolejny raz zadowolona. Do salonu wracam, pełen profesjonalizm, miła domowa atmosfera. Odpowiedz na każde pytanie. Strzał w dziesiątkę . Bardzo dzièkuję, źe "Jesteście " .
Filip Kołomański
Filip Kołomański
2024-02-19
Profesjonalizm i kreatywność w jednym miejscu! Mam długie włosy, które często sprawiają mi problemy, ale po wizycie w Galerii fryzur da Vinci nie wyobrażam sobie innych rąk, które mogłyby się nimi zająć. Obsługa jest niezwykle uprzejma, a atmosfera bardzo przyjemna. Serdecznie polecam!
Szejk 07
Szejk 07
2024-02-18
Strzyżenie bardzo dobrze wykonane tak jak chciałem loczki męskie.
Kamila Tarka
Kamila Tarka
2024-02-17
Okiełznanie loków to czasem ciężka sprawa. Dobre cięcie i pielęgnacja to podstawa. W salonie Da Vinci ja i mój siostrzeniec otrzymaliśmy profesjonalne cięcie i pielęgnacje. Otwrzymalismy fachowy instruktaż jak obchodzić się z lokami żeby długo utrzymać je w dobrej kondycji. Włosy układają się same i wkoncu odzyskaliśmy Dobry Look:-) Chcieliśmy bardzo podziękować za profesjonalizm, cierpliwość, miła atmosferę i Look, w którym dobrze się czujemy :-)
julitta kamińska
julitta kamińska
2024-02-17
Zawsze profesjonalne podejście ,umiejętność wysłuchania klienta i spełnienie oczekiwań,nie wspomnę już o atmosferze jaką zapewnia sama szefowa Izabela i jej zespół.
Joanna Skrzypczyk-Łukjanow
Joanna Skrzypczyk-Łukjanow
2024-02-16
Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Przemiła atmosfera. Pani Iza i dziewczyny czynią cuda. Nie wyobrażam sobie innego miejsca, w którym mogłabym oddać swoje włosy bez żadnych obaw. Korzystam z usług salonu już kilka lat .Przy każdej wizycie czuję się zaopiekowana. Pomimo zabiegów rozjaśniania, moje włosy są w bardzo dobrej kondycji. Szczerze polecam.
FRYZJER DAMSKI
Świadczymy usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie.
BARBER
Żadna broda nam nie straszna. Przywracamy ład i męski wygląd.
PODOLOG
Dbamy i przywracamy zdrowie stóp.
MANICURE
Kompleksowo zadbamy o wygląd i zdrowie paznokci,
KOSMETYKA
Sprawdzone przez lata praktyki - świetne kosmetyki uzupełniają nasze usługi.
WIZAŻ
Świetny makijaż należy się każdej kobiecie sukcesu.
Zadzwoń teraz i umów wizytę!
Scroll to Top

Gdzie chcesz się zalogować?