Umów wizytę

home Strzyżenie włosów

Strzyżenie włosów

Modelowanie włosów i dobór fryzury Poznań

Marzy Ci się profesjonalny dobór fryzury? A może masz już pomysł na konkretne cięcie? Zapraszamy na modelowanie włosów, czyli usługę polegającą na skróceniu kosmyków. Nasi doświadczeni styliści z przyjemnością pomogą w doborze odpowiedniego cięcia i fryzury pasujących do urody każdej Klientki. Zastanawiasz się, jak przebiega cały proces modelowania włosów krok po kroku?

 1. Konsultacja fryzjerska z klientem
 2. Umycie głowy i pielęgnacja
 3. Podział na sekcje i strzyżenie włosów według wybranej techniki
 4. Suszenie włosów i modelowanie
 5. Dopracowanie fryzury na suchych włosach
 6. Stylizacja fryzury

Profesjonalny dobór fryzury w salonie Da Vinci w Poznaniu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest rodzaj cięcia włosów. Każdorazowo wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientek, zapewniając wszechstronną analizę włosów, co pozwala nam proponować konkretne rozwiązania. Podczas doboru fryzury bierzemy pod uwagę nie tylko rodzaj włosów, ale również kształt twarzy oraz styl życia. Jak się okazuje, on także ma duże znaczenie w pielęgnacji włosów — o ile niektóre osoby nie mają czasu, aby poświęcać im dużo czasu, innym nie przeszkadza z kolei konieczność codziennej stylizacji.

Cięcie i modelowanie włosów na każdą okazję

Nie da się ukryć, że wizyty u fryzjera często umawia się przez jakąś ważną okazją. Choć większość osób decyduje się wtedy wyłącznie na czesanie i modelowanie, duża część korzysta również z oferty strzyżenia. To bowiem doskonała okazja do tego, aby odświeżyć nieco swój wygląd, zaskakując nie tylko nienagannie ułożoną fryzurą, ale też nowym cięciem. Na profesjonalny dobór fryzur i strzyżenie zapraszamy do salonu Da Vinci w Poznaniu. Umów się na wizytę już dziś!

Usługa polegająca na skróceniu włosów. Nasi doświadczeni styliści z przyjemnością pomogą w doborze odpowiedniego cięcia i fryzury pasujących do urody klientki.

Strzyżenie włosów Poznań – krok po kroku.

 1. Konsultacja fryzjerska z klientem.
 2. Umycie głowy , pielęgnacja.
 3. Podział na sekcje i strzyżenie włosów według wybranej techniki.
 4. Suszenie włosów i modelowanie.
 5. Dopracowanie fryzury na suchych włosach.
 6. Stylizacja fryzury.

Sprawdź również: Upięcia ślubne Poznań

Skontaktuj się z nami
& zarezerwuj wizytę w salonie +48 730 800 112

Kontakt

Zarezerwuj wizytę

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, a ich administratorem będzie Galeria Fryzur "DA VINCI" Izabela Wizła prowadząca działalność pod adresem ul. Romualda Traugutta nr 38B, 61-514 Poznań, NIP: 7822063964. Szczegóły: polityka prywatności.

os. Traugutta 38B, 61-514 Poznań
(wejście od ul. Rolnej)
pon.- pt.: 09:00 - 20:00,
sob.: 08:00 - 14:00
Zamów i zarezerwuj wizytę!
+48 730 800 112
Call Now Button