Umów wizytę

home Przedłużanie włosów Poznań

Przedłużanie włosów Poznań

Przedłużanie włosów Poznań

Jeżeli zależy Ci na szybkiej zmianie fryzury, dzięki której będziesz olśniewać otoczenie, jednak Twoje naturalne kosmyki rosną zbyt wolno, to mamy coś dla Ciebie. Przedłużanie włosów metodą szycia pozwala w kilka godzin wykreować efekt pięknych, gęstych i długich pasm, które możesz nosić nawet 1,5-2 miesięcy. Na czym polega ta metoda i dlaczego warto wykonać ją właśnie w naszym gabinecie?

Zagęszczanie i przedłużanie włosów szyciem – opis metody

Przedłużanie włosów polega na doczepianiu do naturalnych pasm ich właścicielki dodatkowych kępek o pożądanej długości. Można do tego celu wykorzystać zarówno naturalne, jak i sztuczne włosy. W naszym salonie wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty, dzięki czemu mamy gwarancje nie tylko wspaniałego efektu, ale też bezpieczeństwa i trwałości naszej pracy. Przedłużanie szyciem wymaga zaplecenia na naturalnych włosach właścicielki jednego lub dwóch warkoczy o szerokości 1 cm. Kolejny krok to przyszycie włosów na taśmie wzdłuż warkocza. Metoda ta doskonale sprawdza się na gęstych i grubych włosach, zwiększając ich objętość oraz wydłużając je.

Zagęszczanie włosów dla Klientów z Poznania

Stosowana przez nas metoda zagęszczania i przedłużania włosów jest przyjazna dla skóry głowy i nieszkodliwa dla naturalnych pasm. Co więcej – wygląda bardzo naturalnie i nie powoduje efektu peruki. Tak doczepione włosy można nosić rozpuszczone, ale też wykonywać z nich różne fryzury: kucyki, koki, luźne upięcia. Zależy nam, aby Klientki Galerii Fryzur Da Vinci były w pełni usatysfakcjonowane efektem, dlatego też do każdego zabiegu szycia dobieramy włosy niezwykle starannie – zarówno pod względem struktury, jak i koloru czy oczekiwanego efektu przedłużenia.

Jeżeli więc pragniesz zmienić swoją fryzurę bez miesięcy oczekiwania na odpowiednią długość włosów i zależy Ci na współpracy ze specjalistami – zapraszamy do Galerii Fryzur Da Vinci w Poznaniu. Zadzwoń lub napisz i zarezerwuj wizytę!

Sprawdź również: Modelowanie włosów Poznań

Skontaktuj się z nami
& zarezerwuj wizytę w salonie

Kontakt

Zarezerwuj wizytę

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, a ich administratorem będzie Galeria Fryzur "DA VINCI" Izabela Wizła prowadząca działalność pod adresem ul. Romualda Traugutta nr 38B, 61-514 Poznań, NIP: 7822063964. Szczegóły: polityka prywatności.

os. Traugutta 38B, 61-514 Poznań
(wejście od ul. Rolnej)
pon.- pt.: 09:00 - 20:00,
sob.: 08:00 - 14:00
Zamów i zarezerwuj wizytę!
+48 730 800 112
iza.wizla@wp.pl

Zapisz się do Newslettera i zyskaj 50 zł zniżki na pierwszą usługę

Zapisz się
Call Now Button