Balejaż

Balejaż to popularna technika koloryzacji włosów, która polega na ręcznym nakładaniu rozjaśniacza lub farby na wybrane pasma włosów, zwykle przy użyciu folii. Technika ta pozwala na osiągnięcie naturalnie wyglądających refleksów, które delikatnie mieszają się z naturalnym kolorem włosów, tworząc efekt słonecznych przebłysków. Efekt balejażu jest subtelniejszy niż tradycyjne pasemka, dając bardziej rozmyte i płynne przejścia między kolorem naturalnym a rozjaśnionymi partiami.

Dla kogo jest balejaż? Balejaż jest idealny dla osób, które pragną subtelnej zmiany w swoim wyglądzie. Jest to świetny wybór dla tych, którzy chcą dodać głębi i wymiaru swoim włosom bez radykalnej zmiany koloru. Technika ta jest odpowiednia zarówno dla włosów jasnych, jak i ciemnych, i może być stosowana na różnych długościach włosów, choć najlepiej prezentuje się na włosach średnich i długich, gdzie przejścia kolorystyczne są bardziej widoczne.

Częstotliwość do usługi  Ponieważ balejaż nie zaczyna się od nasady włosów, odrosty nie są tak widoczne, co oznacza, że salon można odwiedzać rzadziej. Zazwyczaj, aby utrzymać świeży wygląd balejażu, wystarczy odświeżać kolor co 3-4 miesiące, w zależności od szybkości wzrostu włosów i pożądanego efektu. To czyni balejaż doskonałą opcją dla osób, które chcą być stylowe, ale nie mają czasu na częste wizyty w salonie.

FRYZJER DAMSKI
Świadczymy usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie.
BARBER
Żadna broda nam nie straszna. Przywracamy ład i męski wygląd.
PODOLOG
Dbamy i przywracamy zdrowie stóp.
MANICURE
Kompleksowo zadbamy o wygląd i zdrowie paznokci,
KOSMETYKA
Sprawdzone przez lata praktyki - świetne kosmetyki uzupełniają nasze usługi.
WIZAŻ
Świetny makijaż należy się każdej kobiecie sukcesu.

Opinie o nas:

Maria Dobicka-Majorowicz
Maria Dobicka-Majorowicz
2024-02-23
Jak zwykle- super.Polecam
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska
2024-02-22
Polecam salon jesteśmy wierna klientka od kilku lat i zawsze jestem zadowolona , przemiła rodzinna atmosfera , przepyszna kawa i profesjonalizm polecam
MARZENA war
MARZENA war
2024-02-21
Bardzo dobry fryzjer obsługa i cena za wizytę bardzo niska i dobra polecam
Dorota S
Dorota S
2024-02-21
Super jestem klientka od wielu lat bardzo lubię tu przyjeżdżać zWroclawia zapraszam wszystkich niech tu wstępują
Hanna Kawecka
Hanna Kawecka
2024-02-19
Jest super, wyszłam kolejny raz zadowolona. Do salonu wracam, pełen profesjonalizm, miła domowa atmosfera. Odpowiedz na każde pytanie. Strzał w dziesiątkę . Bardzo dzièkuję, źe "Jesteście " .
Filip Kołomański
Filip Kołomański
2024-02-19
Profesjonalizm i kreatywność w jednym miejscu! Mam długie włosy, które często sprawiają mi problemy, ale po wizycie w Galerii fryzur da Vinci nie wyobrażam sobie innych rąk, które mogłyby się nimi zająć. Obsługa jest niezwykle uprzejma, a atmosfera bardzo przyjemna. Serdecznie polecam!
Szejk 07
Szejk 07
2024-02-18
Strzyżenie bardzo dobrze wykonane tak jak chciałem loczki męskie.
Kamila Tarka
Kamila Tarka
2024-02-17
Okiełznanie loków to czasem ciężka sprawa. Dobre cięcie i pielęgnacja to podstawa. W salonie Da Vinci ja i mój siostrzeniec otrzymaliśmy profesjonalne cięcie i pielęgnacje. Otwrzymalismy fachowy instruktaż jak obchodzić się z lokami żeby długo utrzymać je w dobrej kondycji. Włosy układają się same i wkoncu odzyskaliśmy Dobry Look:-) Chcieliśmy bardzo podziękować za profesjonalizm, cierpliwość, miła atmosferę i Look, w którym dobrze się czujemy :-)
julitta kamińska
julitta kamińska
2024-02-17
Zawsze profesjonalne podejście ,umiejętność wysłuchania klienta i spełnienie oczekiwań,nie wspomnę już o atmosferze jaką zapewnia sama szefowa Izabela i jej zespół.
Joanna Skrzypczyk-Łukjanow
Joanna Skrzypczyk-Łukjanow
2024-02-16
Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Przemiła atmosfera. Pani Iza i dziewczyny czynią cuda. Nie wyobrażam sobie innego miejsca, w którym mogłabym oddać swoje włosy bez żadnych obaw. Korzystam z usług salonu już kilka lat .Przy każdej wizycie czuję się zaopiekowana. Pomimo zabiegów rozjaśniania, moje włosy są w bardzo dobrej kondycji. Szczerze polecam.
Zadzwoń teraz i umów wizytę!
Scroll to Top

Gdzie chcesz się zalogować?