Depilacja laserowa

Jak działa laser diodowy?

Laser diodowy emituje wiązkę światła spójnego o dużej mocy. Działa precyzyjnie i skutecznie w wąskim obszarze. Laser podczas depilacji oddziałuje na melaninę – pigment odpowiadający za barwę włosa. Melanina pochłania energię wiązki lasera i trwale niszczy macierz włosa uniemożliwiając jego ponowny wzrost. Laser diodowy działa na cebulki w fazie wzrostu (w fazie anagenu). Podczas jednego zabiegu jesteśmy w stanie trwale uszkodzić około 30% cebulek, dlatego zabieg należy wykonywać w serii.

Dzięki precyzyjnemu oddziaływaniu na melaninę laser diodowy nie uszkadza otaczających mieszek tkanek. Nie narusza skóry i gruczołów potowych przez co zabieg jest delikatniejszy i pozwala na użycie większej mocy. Precyzyjne działanie dużą mocą umożliwia szybkie pozbycie się zbędnego owłosienia. Zabiegi laserem diodowym są obecnie najbezpieczniejszą w stosowaniu i najbardziej skuteczną metodą trwałego usuwania owłosienia.

W trakcie zabiegu epilacji, wiązka laserowa jest pochłaniana przez melaninę znajdującą się w łodydze włosa. Wiązka trafia po łodydze włosa aż do brodawki, gdzie uszkadza ją. Powoduje to uszkodzenie części włosa odpowiedzialnych za jego wzrost. Włos przestaje odrastać

Co wyróżnia nasz laser na tle 98% wszystkich laserów , to jest LASER MEDYCZNY, co czyni go bezpiecznym i najmocniejszym jakie są na rynku. Efektywny system chłodzenia obniża temperaturę głowicy do -16°C i zapewnia komfort zabiegu.

MEDIflex to pierwszy na rynku laser diodowy z wymiennymi plamkami. W zestawie z głowicą jest  sześć opcjonalnych końcówek zabiegowych. Każda jest przystosowana do innego obszaru ciała. W zestawie znajdują się końcówki o różnym rozmiarze plamek. Oprócz plamek zabiegowych do dużych i mniejszych partii ciała jest również końcówka działająca niezwykle precyzyjnie i punktowo. Tę końcówkę można stosować do depilacji nosa, uszu i pojedynczych włosów rosnących w trudno dostępnych miejscach.

Dzięki szerokiemu wyborowi plamek zabiegowych łatwiej jest przeprowadzać zabiegi, a czas ich trwania jest zoptymalizowany. Inteligentna głowica automatycznie rozpoznaje podłączoną końcówkę zabiegową i dopasowuje parametry urządzenia do wybranej plamki. Końcówki zabiegowe można łatwo i szybko wymienić dzięki zastosowaniu magnetycznego połączenia.

Trwała depilacja laserowa

Jeśli marzysz o gładkiej i trwałej depilacji, nasza depilacja laserowa jest idealnym rozwiązaniem. Oferujemy nowoczesną technologię, która usuwa niechciane owłosienie skutecznie i bezboleśnie.

Luksus i profesjonalizm – depilacja laserowa w Poznaniu

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie luksusowa atmosfera i profesjonalna obsługa spotkają się z Twoimi oczekiwaniami. Dla nas liczy się Twoje piękno i satysfakcja. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę i dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów!

Zachęcamy do skorzystania z oferty La Da Vinci w Poznaniu. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Ciebie najlepiej jak potrafimy!

Opinie o nas:

Maria Dobicka-Majorowicz
Maria Dobicka-Majorowicz
2024-02-23
Jak zwykle- super.Polecam
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska
2024-02-22
Polecam salon jesteśmy wierna klientka od kilku lat i zawsze jestem zadowolona , przemiła rodzinna atmosfera , przepyszna kawa i profesjonalizm polecam
MARZENA war
MARZENA war
2024-02-21
Bardzo dobry fryzjer obsługa i cena za wizytę bardzo niska i dobra polecam
Dorota S
Dorota S
2024-02-21
Super jestem klientka od wielu lat bardzo lubię tu przyjeżdżać zWroclawia zapraszam wszystkich niech tu wstępują
Hanna Kawecka
Hanna Kawecka
2024-02-19
Jest super, wyszłam kolejny raz zadowolona. Do salonu wracam, pełen profesjonalizm, miła domowa atmosfera. Odpowiedz na każde pytanie. Strzał w dziesiątkę . Bardzo dzièkuję, źe "Jesteście " .
Filip Kołomański
Filip Kołomański
2024-02-19
Profesjonalizm i kreatywność w jednym miejscu! Mam długie włosy, które często sprawiają mi problemy, ale po wizycie w Galerii fryzur da Vinci nie wyobrażam sobie innych rąk, które mogłyby się nimi zająć. Obsługa jest niezwykle uprzejma, a atmosfera bardzo przyjemna. Serdecznie polecam!
Szejk 07
Szejk 07
2024-02-18
Strzyżenie bardzo dobrze wykonane tak jak chciałem loczki męskie.
Kamila Tarka
Kamila Tarka
2024-02-17
Okiełznanie loków to czasem ciężka sprawa. Dobre cięcie i pielęgnacja to podstawa. W salonie Da Vinci ja i mój siostrzeniec otrzymaliśmy profesjonalne cięcie i pielęgnacje. Otwrzymalismy fachowy instruktaż jak obchodzić się z lokami żeby długo utrzymać je w dobrej kondycji. Włosy układają się same i wkoncu odzyskaliśmy Dobry Look:-) Chcieliśmy bardzo podziękować za profesjonalizm, cierpliwość, miła atmosferę i Look, w którym dobrze się czujemy :-)
julitta kamińska
julitta kamińska
2024-02-17
Zawsze profesjonalne podejście ,umiejętność wysłuchania klienta i spełnienie oczekiwań,nie wspomnę już o atmosferze jaką zapewnia sama szefowa Izabela i jej zespół.
Joanna Skrzypczyk-Łukjanow
Joanna Skrzypczyk-Łukjanow
2024-02-16
Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Przemiła atmosfera. Pani Iza i dziewczyny czynią cuda. Nie wyobrażam sobie innego miejsca, w którym mogłabym oddać swoje włosy bez żadnych obaw. Korzystam z usług salonu już kilka lat .Przy każdej wizycie czuję się zaopiekowana. Pomimo zabiegów rozjaśniania, moje włosy są w bardzo dobrej kondycji. Szczerze polecam.
FRYZJER DAMSKI
Świadczymy usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie.
BARBER
Żadna broda nam nie straszna. Przywracamy ład i męski wygląd.
PODOLOG
Dbamy i przywracamy zdrowie stóp.
MANICURE
Kompleksowo zadbamy o wygląd i zdrowie paznokci,
KOSMETYKA
Sprawdzone przez lata praktyki - świetne kosmetyki uzupełniają nasze usługi.
WIZAŻ
Świetny makijaż należy się każdej kobiecie sukcesu.
Zadzwoń teraz i umów wizytę!
Scroll to Top