Umów wizytę

home Botoks na włosy

Botoks na włosy

Botoks na włosy Poznań

Botox to zabieg pielęgnacyjny, którego celem jest regeneracja i odbudowa struktury włosów oraz poprawa ich kondycji. Polega on na wprowadzeniu w strukturę włosa składników odżywczych mających za zadanie uzupełnić ubytki włosa między korą a otoczką. W skład preparatu do botoxu na włosy wchodzą m.in. kwas hialuronowy, kolagen oraz przeciwutleniacz, dzięki którym w efekcie włosy stają się odżywione, miękkie i błyszczące. Zastanawiasz się, jak wygląda zabieg botoxu w naszym salonie w Poznaniu? Spieszymy z wyjaśnieniem!

Botox na włosy — krok po kroku

Zabieg ten dzieli się na kilka etapów, a cała usługa przebiega w następujący sposób:

  1. Konsultacja fryzjerska
  2. Umycie włosów szamponem oczyszczającym
  3. Nałożenie na włosy produktu „Botoks”
  4. Spłukanie nadmiaru produktu
  5. Nałożenie serum na włosy
  6. Suszenie, modelowanie i stylizacja włosów

Jak widać botox na włosy to całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny, a do tego niezwykle przyjemny zabieg, który warto zafundować swoim włosom, zwłaszcza gdy są w gorszej kondycji. Umawiając się na botox do Galerii Fryzur Da Vinci w Poznaniu, możesz liczyć nie tylko na pełen profesjonalizm, ale też wyjątkową atmosferę.

Jakie efekty daje botox na włosy?

Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest to, że rezultaty są widoczne natychmiastowo. Włosy są bardziej wygładzone, błyszczące i odżywione, a ich struktura wzmocniona. W dłuższej perspektywie znacznie poprawia się ogólne nawilżenie włosów, z kolei zniszczone kosmyki zostają odbudowane. Warto pamiętać o tym, że botox na włosy pełni również funkcję ochronną — po zabiegu włosy są bowiem chronione przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Galerii Fryzur Da Vinci w Poznaniu. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje włosy najlepiej, jak potrafimy!

Sprawdź również: Dekoloryzacja włosów Poznań

Skontaktuj się z nami
& zarezerwuj wizytę w salonie +48 730 800 112

Kontakt

Zarezerwuj wizytę

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, a ich administratorem będzie Galeria Fryzur "DA VINCI" Izabela Wizła prowadząca działalność pod adresem ul. Romualda Traugutta nr 38B, 61-514 Poznań, NIP: 7822063964. Szczegóły: polityka prywatności.

os. Traugutta 38B, 61-514 Poznań
(wejście od ul. Rolnej)
pon.- pt.: 09:00 - 20:00,
sob.: 08:00 - 14:00
Zamów i zarezerwuj wizytę!
+48 730 800 112
Call Now Button