Koloryzacja włosów - globalnie (całościowo)

Farbowanie włosów Poznań

Całościowe farbowanie włosów to zabieg, który polega na równomiernym pokryciu farbą całej długości pasm. Metoda, nazywana również globalną, gwarantuje stuprocentowe zamaskowanie siwych pasm, dlatego jest szczególnie polecana paniom oraz panom w dojrzałym wieku, ale też młodszym Klientom pragnącym pozbyć się pojedynczych włosów pozbawionych naturalnego barwnika. W naszym luksusowym salonie fryzjerskim dzięki starannie dobranej technice i produktom renomowanych marek zapewniamy nie tylko wspaniałe, trwałe efekty, ale także gwarantujemy wykonanie zabiegu w pełni bezpiecznego dla pasm. Precyzyjna aplikacja farby pozwala nam osiągnąć jednolitą koloryzację włosów w odcieniu zarówno blond, czarnym, jak i w innej barwie, a tym samym stale powiększać grono zadowolonych Klientów z Poznania bądź okolicznych miejscowości. Chcesz skorzystać z naszych usług? Zadzwoń, aby zarezerwować wizytę w dogodnym terminie!

Jak przebiega całościowa koloryzacja włosów?

Poznań to miasto, gdzie zlokalizowana jest Galeria Fryzur Da Vinci, w której robimy wszystko, aby Klient poza profesjonalnie wykonanymi usługami fryzjerskimi mógł cieszyć się również chwilą relaksu spędzoną przy filiżance dobrej kawy. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego przed rozpoczęciem koloryzacji włosów przeprowadzamy próbę uczuleniową. Po upewnieniu się, że produkt kosmetyczny nie spowoduje reakcji alergicznej, przechodzimy do farbowania właściwego składającego się z kilku etapów, takich jak:

1. Zabezpieczenie konturów włosów przed zafarbowaniem skóry.

2. Podział włosów na sekcje.

3. Nałożenie farby na pasma po całej ich długości albo na odrosty (jeśli koloryzacja jest powtarzana).

4. Zmycie farby w odpowiednim czasie.

5. Zastosowanie kosmetyków pielęgnacyjnych.

5. Suszenie oraz modelowanie.

La Da Vinci w Poznaniu – koloryzacja włosów i profesjonalne usługi fryzjerskie dla każdego

Marzysz o odświeżeniu swojego wyglądu? Potrzebujesz zmian? Doskonale trafiłeś, ponieważ z przyjemnością spełnimy Twoje oczekiwania! Działamy w branży od lat, dlatego dysponujemy bogatym doświadczeniem w dziedzinie koloryzacja włosów, a naszą specjalizacją jest koloryzacja blond. Z pasją podchodzimy do swojej pracy, o czym świadczą liczne szkolenia, w których regularnie uczestniczymy. Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji Klienta, dlatego przed przystąpieniem do pracy, posiłkując się specjalistyczną wiedzą, zawsze przeprowadzamy konsultację. Podczas rozmowy wstępnej proponujemy różne rozwiązania, dobieramy kolor farby, sposób modelowania, biorąc pod uwagę typ włosów, preferencje indywidualne oraz urodę danej osoby. Dzięki kompetentnemu i elastycznemu podejściu wykonujemy efektowne koloryzacje włosów, które przykuwają wzrok, dodają pewności siebie, a także pozwalają paniom lub panom wyrazić własne „ja” poprzez nowy image. Klientów z Poznania zainteresowanych naszymi usługami serdecznie zachęcamy do odwiedzenia La Da Vinci!

Zachęcamy do skorzystania z oferty La Da Vinci w Poznaniu. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje włosy najlepiej, jak potrafimy!

Zadzwoń teraz i umów wizytę!
Scroll to Top

Gdzie chcesz się zalogować?