Air Touch: Rewolucja w Świecie Koloryzacji Włosów

Air Touch to innowacyjna technika koloryzacji włosów, która zyskała popularność dzięki swojej zdolności do tworzenia niezwykle naturalnych i subtelnych efektów rozjaśniania. Ta metoda jest idealna dla osób, które pragną delikatnych, ale wyraźnych zmian w swoim wyglądzie, a także dla tych, którzy chcą uniknąć agresywnego traktowania włosów.

Co to jest koloryzacja Air Touch?

Air Touch polega na wykorzystaniu strumienia powietrza (najczęściej z suszarki), aby oddzielić cienkie pasma włosów, które następnie są rozjaśniane. Technika ta pozwala na selektywne i precyzyjne rozjaśnianie wybranych partii włosów, minimalizując przy tym kontakt produktów chemicznych z resztą fryzury. Efekt końcowy to subtelne, naturalnie wyglądające przejścia kolorów, które doskonale komponują się z naturalnym odcieniem włosów.

Farbowanie metodą Airtouch

Zapraszamy do skorzystania w naszym studio z nowoczesnej techniki jaką jest farbowanie airtouch, czyli dotyk powietrza. To nowoczesny zabieg polegający na farbowaniu włosów z wykorzystaniem kilku odcieni kolorów. Podczas nakładania farby stosuje się także suszarkę do włosów, za pomocą której zimnym powietrzem wywiewane są najkrótsze włosy, co pozwala uzyskać efekt naturalnie i delikatnie muśniętych kolorem kosmyków. Jest też wiele innych plusów tego sposobu farbowania. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi.

Jak się ją nosi?

Air Touch jest szczególnie polecany dla osób, które preferują naturalne efekty i chcą uniknąć wyraźnego odrostu. Ponieważ technika ta pozwala na bardzo precyzyjne i delikatne rozjaśnianie, koloryzacja wygląda świetnie nawet po 6-8 miesiącach .

Poznaj zalety farbowania Airtouch

Metoda airtouch pomaga nadać włosom objętości. Ponadto jest to o jedyna technika, która umożliwia wyprowadzenie koloru włosa ze wszystkich innych koloryzacji – nawet bardzo ciemnych. Niesamowity efekt można natomiast uzyskać w przypadku naturalnych, nigdy niefarbowanych fryzur. Airtouch pozwala bowiem na rozjaśnienie kosmyków z zachowaniem naturalnej podstawy bez konieczności jej farbowania. Przejścia między włosami bez farby a zabarwianą częścią są bardzo łagodne i praktycznie niewidoczne.

Farbowanie Airtouch – informacje w pigułce

Myślisz o farbowaniu włosów metodą airtouch i zastanawiasz się, jak długo trwa zabieg oraz ile utrzyma się jego efekt? Oto najważniejsze informacje:

  • Technika airtouch krok po kroku, czyli jak wygląda koloryzacja tą metodą

Cała praca poprzedzająca wykonanie zabiegu farbowania metodą airtouch rozpoczyna się od konsultacji z Klientem, określenia odpowiedniego koloru oraz stopnia rozjaśnienia jego włosów. Następnie przechodzimy do właściwej koloryzacji, na którą składają się:

  • Umycie, wyprostowanie włosów i podzielenie ich na sekcje.
  • Wywiewanie wybranych pasm włosów oraz nakładanie produktu.
  • W trakcie wywiewania pasm w razie potrzeby przyciemnienie pozostałych włosów.
  • Wymywanie odpowiednio rozjaśnionych włosów oraz mycie głowy.
  • Nadanie włosom rozjaśnionym odpowiednio dobranego koloru.
  • Umycie włosów oraz dalsza pielęgnacja (maska/fibre clinix/ultradźwięki).

Czy warto zdecydować się na farbowanie airtouch?

Moda na kolor włosów może zmieniać się co sezon, jednak warto pamiętać o tym, że częste i agresywne zabiegi, takie jak nakładanie farby – zwłaszcza jeśli są poprzedzone zdejmowaniem poprzedniego koloru przez rozjaśnianie – mogą znacząco zniszczyć włosy. Dlatego też warto zdecydować się na rozwiązanie, które pozwoli uzyskać wspaniały efekt i modny wygląd na wiele miesięcy bez konieczności poprawek. Farbowanie airtouch umożliwia uzyskanie efektu naturalnych, pełnych objętości włosów, a dzięki niezauważalnym przejściom pomiędzy naturalnym odcieniem fryzury a częścią farbowaną – nie wymaga tak częstego poprawiania koloru, co ma miejsce w przypadku pojawiających się przy normalnym farbowaniu odrostów.

Umów się na zabieg koloryzacji metodą Airtouch w Poznaniu

Poznałaś już największe zalety farbowania airtouch i jeśli szukasz miejsca, w którym możesz umówić się na zabieg – zapraszamy do La Da Vinci przy ul. Traugutta w Poznaniu.

Przed

Po

Farbowanie Airtouch

Przed

Po

Farbowanie Airtouch

Przed

Po

Farbowanie Airtouch

Przed

Po

Zadzwoń teraz i umów wizytę!
Scroll to Top

Gdzie chcesz się zalogować?