Umów wizytę

home Farbowanie Airtouch

Farbowanie Airtouch

Farbowanie metodą airtouch

Zapraszamy do skorzystania w naszym studio z nowoczesnej techniki farbowania włosów, jaką jest metoda air touch, czyli dotyk powietrza. To nowoczesny zabieg polegający na farbowaniu włosów z wykorzystaniem kilku odcieni kolorów. Podczas nakładania farby stosuje się także suszarkę do włosów, za pomocą której zimnym powietrzem wywiewane są najkrótsze włosy, co pozwala uzyskać efekt naturalnie i delikatnie muśniętych kolorem kosmyków. Jest też wiele innych plusów tego sposobu farbowania. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi.

Poznaj zalety farbowania airtouch

Metoda air touch pomaga nadać włosom objętości. Ponadto jest to o jedyna technika, która umożliwia wyprowadzenie koloru włosa ze wszystkich innych koloryzacji – nawet bardzo ciemnych. Niesamowity efekt można natomiast uzyskać w przypadku naturalnych, nigdy niefarbowanych fryzur. Air touch pozwala bowiem na rozjaśnienie kosmyków z zachowaniem naturalnej podstawy bez konieczności jej farbowania. Przejścia między włosami bez farby a zabarwianą częścią są bardzo łagodne i praktycznie niewidoczne.

Farbowanie air touch – informacje w pigułce

Myślisz o farbowaniu włosów metodą air touch i zastanawiasz się, jak długo trwa zabieg oraz ile utrzyma się jego efekt? Oto najważniejsze informacje:

Skontaktuj się z nami
& zarezerwuj wizytę w salonie +48 730 800 112

Kontakt

Zarezerwuj wizytę

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, a ich administratorem będzie Galeria Fryzur "DA VINCI" Izabela Wizła prowadząca działalność pod adresem ul. Romualda Traugutta nr 38B, 61-514 Poznań, NIP: 7822063964. Szczegóły: polityka prywatności.

os. Traugutta 38B, 61-514 Poznań
(wejście od ul. Rolnej)
pon.- pt.: 09:00 - 20:00,
sob.: 08:00 - 14:00
Zamów i zarezerwuj wizytę!
+48 730 800 112